Jednostka Opiniująca, Atestująca i Certyfikująca Wyroby TEST Sp. z o.o.

ul. Wyzwolenia 14
41-103 Siemianowice Śląskie, Polska

strona http: www.joac-test.pl, www.joac-test.eu

Godziny pracy Jednostki:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 15:00
Sobota, Niedziela: nieczynne

Centrala telefoniczna:

Telefon  + 48 32 730 82 00
Telefon  + 48 32 730 83 16

Sekretariat, Biuro Zarządu

Telefon Telefon: wew. 13
Fax FAX: wew. 24
email e-mail: sekretariat@joac-test.pl

Jednostka Certyfikująca:

Prezes Zarządu
Michał Zarzycki
Telefon  wew. 11
Telefon kom:  +48 697 837 788
email e-mail: mzarzycki@joac-test.pl

V-ce Prezes Zarządu ds. Certyfikacji
Ireneusz Adamus
Telefon  wew. 12
Telefon kom:  +48 661 437 425
email e-mail: iadamus@joac-test.pl

V-ce Prezes Zarządu ds. Laboratorium
Krzysztof Musioł
Telefon  wew. 15
Telefon kom:  +48 697 837 780
email e-mail: kmusiol@joac-test.pl

Specjalista ds. Systemów Zarządzania / Pełnomocnik ds. Zarządzania Jakością
Łukasz Brudny
Telefon  wew. 23
Telefon kom:  +48 697 174 256
email e-mail: lbrudny@joac-test.pl

Specjaliści ds. Urządzeń Elektrycznych

Zdzisław Borkowski
Telefon  wew. 19
Telefon kom:  +48 661 435 103
email e-mail: zborkowski@joac-test.pl

Romuald Matłachowski
Telefon  wew. 18
Telefon kom:  +48 723 972 475
email e-mail: rmatlachowski@joac-test.pl

Michał Niklewicz
Telefon  wew. 20
Telefon kom:  +48 667 970 009
email e-mail: mniklewicz@joac-test.pl

Artur Podciborski
Telefon  wew. 18
Telefon kom:  +48 697 174 258
email e-mail: apodciborski@joac-test.pl

Jacek Rolnik
Telefon  wew. 22
Telefon kom:  +48 661 437 939
email e-mail: jrolnik@joac-test.pl

Specjaliści ds. Urządzeń Mechanicznych

Piotr Kmita
Telefon  wew. 26
Telefon kom:  +48 661 420 343
email e-mail: pkmita@joac-test.pl

Zbigniew Musiał
Telefon  wew. 17
Telefon kom:  +48 661 435 933
email e-mail: zmusial@joac-test.pl

Piotr Widera
Telefon  wew. 21
Telefon kom:  +48 661 435 050
email e-mail: pwidera@joac-test.pl

Grzegorz Jaworski
Telefon  wew. 26
email e-mail: gjaworski@joac-test.pl

Laboratorium Badawcze

email e-mail: laboratorium@joac-test.pl

Kierownik Laboratorium
Tomasz Gasztych
Telefon  wew. 14
Telefon kom:  +48 697 837 774
email e-mail: tgasztych@joac-test.pl

Kierownik Laboratorium ds. Jakości
Michał Majcher
Telefon wew. 16
Telefon kom:  +48 607 747 726
email e-mail: mmajcher@joac-test.pl

Specjalista ds. Badań
Krzysztof Kowalski
Telefon  wew. 25
Telefon kom: 
+48 661 444 805
email e-mail:
kkowalski@joac-test.pl

Asystenci ds. Badań
Telefon  wew. 25
Marek Półtoraczyk
email e-mail:
mpoltoraczyk@joac-test.pl
Rafał Kowalski
email e-mail: rkowalski@joac-test.pl

Formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko *

Adres email *

Temat

Treść wiadomości

Share on FacebookShare on Google+