Jednostka Opiniująca, Atestująca i Certyfikująca Wyroby TEST Sp. z o.o.

ul. Wyzwolenia 14
41-103 Siemianowice Śląskie, Polska

strona http: www.joac-test.pl, www.joac-test.eu

Godziny pracy Jednostki:
Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 15:00
Sobota, Niedziela: nieczynne

Centrala telefoniczna:

Telefon  + 48 32 730 82 00
Telefon  + 48 32 730 83 16

Sekretariat, Biuro Zarządu

TelefonTelefon: wew. 13
Fax FAX: wew. 24
email e-mail: sekretariat@joac-test.pl

Zarząd Jednostki:

Prezes Zarządu
Tomasz Gasztych
Telefon wew. 12
Telefon kom:  +48 697 837 774
email e-mail: tgasztych@joac-test.pl

V-ce Prezes Zarządu
Michał Zarzycki
Telefon wew. 11
Telefon kom:  +48 697 837 788
email e-mail: mzarzycki@joac-test.pl

 Jednostka Certyfikująca:

Kierownik Jednostki
Łukasz Brudny
Telefon wew. 23
Telefon kom:  +48 697 174 256
email e-mail: lbrudny@joac-test.pl

Pełnomocnik ds. Zarządzania Jakością
Małgorzata Zarzycka
Telefon wew. 23
email e-mail: gzarzycka@joac-test.pl

Specjaliści ds. Urządzeń Elektrycznych

Romuald Matłachowski
Telefon wew. 18
Telefon kom:  +48 723 972 475
email e-mail: rmatlachowski@joac-test.pl

Artur Podciborski
Telefon wew. 18
Telefon kom:  +48 697 174 258
email e-mail: apodciborski@joac-test.pl

Jacek Rolnik
Telefon wew. 22
Telefon kom:  +48 661 437 939
email e-mail: jrolnik@joac-test.pl

Marian Krawczyk
Telefon wew. 20
email e-mail: mkrawczyk@joac-test.pl

Specjaliści ds. Urządzeń Mechanicznych

Piotr Kmita
Telefon wew. 26
Telefon kom:  +48 661 420 343
email e-mail: pkmita@joac-test.pl

Zbigniew Musiał
Telefon wew. 17
Telefon kom:  +48 661 435 933
email e-mail: zmusial@joac-test.pl

Piotr Widera
Telefon wew. 21
Telefon kom:  +48 661 435 050
email e-mail: pwidera@joac-test.pl

Grzegorz Jaworski
Telefon wew. 26
Telefon kom:  +48 661 435 103
email e-mail: gjaworski@joac-test.pl

Laboratorium Badawcze

email e-mail: laboratorium@joac-test.pl

Kierownik Laboratorium
Krzysztof Musioł
Telefon wew. 15
Telefon kom:  +48 697 837 780
email e-mail: kmusiol@joac-test.pl

Kierownik Laboratorium ds. Technicznych
Rafał Kowalski
Telefon wew. 14
Telefon kom:  +48 661 437 425
email e-mail: rkowalski@joac-test.pl

Kierownik Laboratorium ds. Jakości
Michał Majcher
Telefonwew. 16
Telefon kom:  +48 607 747 726
email e-mail: mmajcher@joac-test.pl

Specjaliści ds. Badań
Krzysztof Kowalski
Telefon  wew. 25
Telefon kom: 
+48 661 444 805
email e-mail:
kkowalski@joac-test.pl

Asystenci ds. Badań
Telefon  wew. 25

Marek Półtoraczyk
email e-mail: mpoltoraczyk@joac-test.pl
Marcin Jaśkiewicz
email e-mail: mjaskiewicz@joac-test.pl
 

Marketing

Specjalista ds. Marketingu
Anna Szpila
Telefon  wew. 16
Telefon kom:
+48 667 970 009
email e-mail:
aszpila@joac-test.pl

email e-mail: marketing@joac-test.pl

Formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko *

Adres email *

Temat

Przepisz kod z poniższego obrazka* captcha

Treść wiadomości